O nas

Pracownia projektowa - Warszawa

W zakres usług świadczonych przez pracownię JMP Service wchodzi planowanie przestrzeni biurowej, projektowanie wnętrz, doradztwo projektowe oraz nadzór nad realizacją inwestycji dla Klientów korporacyjnych. Tworzymy koncepcję nowego biura, ściśle współpracując ze zleceniodawcą, aby w pełni zrealizować jego wytyczne i oczekiwania.

Satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego dostosowujemy projekt do Jego potrzeb. Jednocześnie dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa. Nasze realizacje są zawsze zgodne z przepisami BHP.

Staramy się, aby nasz projekt podnosił produktywność osób zajmujących biuro, pomagał nawiązywać relacje między działami firmy, optymalizował i wspomagał procesy biznesowe danej firmy oraz ją identyfikował.

DLACZEGO MY

  • aby podkreślić indywidualny charakter firmy
  • aby zapewnić odpowiednie warunki do realizacji działań firmy
  • aby zapewnić interakcje pomiędzy współpracującymi działami
  • aby najbardziej ekonomicznie wykorzystać nową przestrzeń pracy
  • aby zapewnić optymalną jakość wyposażenia i zastosowanych materiałów
  • aby zaoszczędzić czas i pieniądze

Sprawdzimy się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobry projektant do aranżacji pomieszczenia komercyjnego. Nasza pracownia projektowa wnętrz mieści się w Warszawie, lecz do współpracy zapraszamy też Klientów z okolicznych miejscowości. Do tej pory wykonywaliśmy zlecenia dla firm z branży finansowej, medycznej, handlowej, motoryzacyjnej i wielu innych. W celu zapoznania się z dotychczasowymi projektami firmy zachęcamy do przejrzenia naszego Portfolio.