GŁÓWNY CEL

Dla firmy Lindt najważniejsi są ludzie, zgrany zespół, który tworzy biuro. Aranżowana powierzchnia miała być przytulna z elementami nowoczesnymi i industrialnymi. Priorytetem było stworzenie przestrzeni integrującej cały zespół, w domowym klimacie, w którym pracownicy będą czuć się komfortowo. Układ pomieszczeń jest mieszany. Na powierzchni biurowej przeplatają się klasyczne gabinety i sale konferencyjne z otwartymi przestrzeniami typu open space z wydzielonymi strefami wspólnymi takimi jak małe salki konferencyjne czy pomieszczenia socjalne.

DESIGN

Materiały zastosowane w aranżacji dobrane są w sposób przemyślany. Pomimo dużej różnorodności rozwiązań stanowią integralną całość. Strefa wejścia, która wita gości jest otwarta, a mimo to bardzo przytulna. Nieprzypadkowo znajdują się tutaj dekoracyjny sufit wraz z oświetlenie i parkiet. Pozostała przestrzeń jest bardzo nowoczesna. W aranżacji dominują odcienie szarości. Industrialny charakter biura podkreśla wykładzina imitująca beton, która wraz z naturalnym betonem słupów nadaje aranżowanej powierzchni niepowtarzalny klimat.

WAŻNE KRYTERIUM

Bardzo ważnym kryterium był krótki termin realizacji oraz ograniczony budżet. Dla firmy JMP Service było to wyzwanie, które wymagało dużej mobilizacji, kreatywnego podejścia do rozwiązań projektowych dostosowanych do ograniczonego budżetu z jednoczesną dbałością o najdrobniejsze detale i z zachowaniem najwyższych standardów materiałów wykończeniowych.