• G3G3

  G3

  To niewielkie, kompaktowe biuro mieści się w już działającym od kilkunastu lat warszawskim budynku biurowym. Zastaliśmy wnętrze urządzone w standardowy, nieco przestarzały sposób. Celem projektu było stworzenie przestrzeni nowoczesnej, harmonijnej, która odzwierciedliła charakter trzech współwłaścicieli firmy. Doskonały efekt uzyskaliśmy dzięki kilku czynnikom: konsekwencji w wyborach projektowych, przykładaniu dużej wagi do detali i zaangażowaniu inwestorów w proces projektowy.
  LEARN MORE

  StepStone

  Firma Step Stone zrobiła wewnętrzny audyt na tematykę przestrzeni biurowej i wygrało… Star Wars. - Jest to bardzo angażująca metoda dla pracowników w kreowanie przestrzeni. Powierzchnia w ten sposób będzie w 100 proc. oddana pracownikom – podkreśla Barnaba Grzelecki, architekt z JMP Service.
  LEARN MORE
  StepStoneStepStone
  Lindt & SprungliLindt & Sprungli

  Lindt & Sprungli

  Dla firmy Lindt najważniejsi są ludzie, zgrany zespół, który tworzy biuro. Aranżowana powierzchnia miała być przytulna z elementami nowoczesnymi i industrialnymi. Priorytetem było stworzenie przestrzeni integrującej cały zespół, w domowym klimacie, w którym pracownicy będą czuć się komfortowo. Układ pomieszczeń jest mieszany. Na powierzchni biurowej przeplatają się klasyczne gabinety i sale konferencyjne z otwartymi przestrzeniami typu open space z wydzielonymi strefami wspólnymi takimi jak małe salki konferencyjne czy pomieszczenia socjalne.
  LEARN MORE

  Groupon

  Firmę Groupon tworzy zespół młodych, kreatywnych ludzi. Aranżowana powierzchnia miała wyrazić charakter i atmosferę jaka panuje w firmie. Priorytetem było stworzenie biura inspirującego pracowników do nowych, bardziej kreatywnych rozwiązań, w którym pracownicy będą czuć się komfortowo.
  LEARN MORE
  GrouponGroupon

  Bank Pocztowy

  Dla Banku Pocztowego najważniejsi są ludzie, którzy tworzą biuro.  Aranżowana powierzchnia miała odpowiadać przede wszystkim pracownikom i specyfice pracy jaka panuje w firmie. Priorytetem było stworzenie biura niemal w domowym klimacie, w którym pracownicy będą czuć się komfortowo. Układ pomieszczeń jest mieszany, przeplatają się klasyczne gabinety i sale konferencyjne z otwartymi przestrzeniami open space z wydzielonymi miejscami wspólnymi takimi jak małe salki konferencyjne czy pomieszczenia socjalne. 
  LEARN MORE
  Bank PocztowyBank Pocztowy

  CBRE

  CB Richard Ellis (CBRE) - międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest notowana na nowojorskiej giełdzie (NYSE: CBG), wchodzi w skład indeksu S&P 500 oraz rankingu Fortune 500. Firma zatrudnia około 31 000 pracowników i posiada ponad 300 biur na całym świecie. W Polsce firma działa od wiosny 2000 r. i zatrudnia tu około 150 pracowników.
  LEARN MORE
  CBRECBRE