Architekt wnętrz - Warszawa - urządzanie i aranżacja wnętrz

Pracownia projektowa JMP Service zajmuje się urządzaniem lokali komercyjnych w Warszawie i okolicach. Dobry plan zagospodarowania przestrzeni biurowej to podstawa, dlatego nasi architekci korzystają z nowoczesnych rozwiązań, dostosowując je do potrzeb Klienta. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące aranżację wnętrz, przygotowywanie dokumentacji i kosztorysu, a także nadzór nad inwestycją.

Firmę JMP Service tworzy zespół doświadczonych architektów, dla których planowanie i urządzanie przestrzeni biurowej to prawdziwa pasja. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać specyfice pomieszczenia. Aranżacja żadnego wnętrza nie jest dla nas problemem, chętnie podejmujemy kolejne wyzwania, które pomagają nam zdobywać nowe umiejętności. Nasze biuro projektowe mieści się w stolicy, jednak chętnie możemy także współpracować z Klientami zamieszkującymi okolice miasta.

Naszą podstawową usługą jest Space Plan, czyli aranżacja przestrzeni, uwzględniająca jej podział funkcjonalny. Głównym zadaniem architekta zajmującego się projektem jest stworzenie wydajnego i efektywnego wnętrza, umożliwiającego bardzo dobrą komunikację pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Po ukończeniu zlecenia podejmiemy się także urządzenia przestrzeni biurowej, aby stała się przyjaznym miejscem pracy. W zakres pracy wchodzi kompleks usług, uwzględniających określenie kolorystyki pomieszczeń, wybór mebli i wykończenia, a także rozplanowanie oświetlenia. W trakcie planowania i aranżacji wnętrza zawsze uwzględniamy aktualne przepisy budowlane, przez co urządzona przez nas przestrzeń jest zawsze bezpieczna dla użytkownika.

Klientów biznesowych i indywidualnych, którym potrzebny jest dobry architekt wnętrz z Warszawy, zapraszamy do sprawdzenia naszych dotychczasowych realizacji. Zachęcamy też do kontaktowania się z biurem w celu uzgodnienia warunków współpracy dotyczącej aranżacji oraz urządzenia lokali komercyjnych. Można także wysłać szybkie zapytanie za pośrednictwem kwestionariusza na stronie.